Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечера гостува на Алсат телевизија.

Следете го моето гостување вечерва во 22:15 часот на ТВ Алсат, објави Мицкоски на Фејсбук.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.