Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска ќе биде гостин во Дневникот на ТВ Сител.

Следете го моето гостување на Дневникот на ТВ Сител во 19:00 часот, напиша тој на социјалните мрежи.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.