Владо Мисајловски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ на својот фејсбук профил објави:

ВЕТО или ДАТУМ, што добивме сега ??

Оставки и одговорност мора да има !!!

ВЕТО или ДАТУМ, што добивме сега ??
Оставки и одговорност мора да има !!!
#ПаѓаВлада

Posted by Vlado Misajlovski on Tuesday, 17 November 2020

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.