Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајловски вечерва прославува заедно со кандидатот за градоначалник на Општина Ѓорче Петров, Александар Стојкоски.

Благодариме МАКЕДОНИЈО !!!❤️🇲🇰
ПОБЕДА ВО ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА, oбјави Мисајловски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.