Ненормална Нормалност⁉️⁉️Народе заштити се и почитувај мерки!Неопходно е да си помогнеме сите заедно, бидејќи оваа власт не препушти целосно сами на себе, напиша Владо Мисајловски од ВМРО-ДПМНЕ на Фејсбук.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.