Владо Мисајловски од ВМРО-ДПМНЕ коментирајќи ја понудата од Заев вели дека ВМРО-ДПМНЕ се сака и во добри и во тешки моменти и оти ќе ги победат сите на купче.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.