Министерството во кое три отсто вработени одат на работа од денеска во нов објект

Од денеска Министерството за политички систем и односи меѓу заедниците предводено од првиот вицепремиер Артан Груби ќе се всели во … Продолжи со читање Министерството во кое три отсто вработени одат на работа од денеска во нов објект