„СИТЕ КЛИНИЧКИ НА ФИЛИПЧЕ“
колаж масло на платно,
незавршено дело три години

„СИТЕ КЛИНИЧКИ НА ФИЛИПЧЕ“колаж масло на платно,незавршено дело три години 🙂

Gepostet von Naum Stoilkovski am Samstag, 4. Juli 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.