Заев му се заблагодарил на Бојко за вакцините💉
Венко се сликаше со Бојко, но не сме добиле 👎
Тешко на болните и лекарите со вакви манипулации❗, коментира на фејсбук пратеникот на ВМРО ДПМНЕ Антонио Милошоски.

Заев му се заблагодарил на Бојко за вакцините💉
Венко се сликаше со Бојко, но не сме добиле 👎
Тешко на болните и лекарите со вакви манипулации❗

Posted by Antonio Miloshoski on Thursday, 14 January 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.