Антонио Милошоски алармира дека повозрасни доктори специјалисти не може да дојдат до вакцина против корона вирусот, а од Лекарскаа комора молчат.

Повозрасни доктори специјалисти буквално молат за вакцина…..
Толку за способноста на Заев и Венко❗
А Лекарската комора молчи ли молчи, можеби заради судир на интереси – напиша Милошоски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.