Која велелепна будала човече!, коментира активистот Роберт Милески за интервјуто на Зоран Заев.

Ваква будала за премиер да не му посакаш ни на најголемиот душман, вели Милески

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.