Денес е историски ден. Вечерва се очекува квислингот заедно со квислиншката Влада конечно да паднат!

Никогаш да не се повтори! Македонија вечна, никогаш северна, напиша на својот фејсбук профил Роберт Милески.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.