Ја гледав госпожата на тв. Кратко оти толку може да поднесе стомакот, напиша актерот Тони Михајловски на својот фејсбук профил.

Да гласаш за промена на име а потоа да зборуваш за црвени линии, праг на толеранција и сл. е тоа е политичка проститутка. Ко о чему курва о поштењу.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.