Знаете што ме нервира, настрана што ме нервира фактот дека најверојатно ќе извисиме со датумот.
Ме нервира вашето сфаќање на политиката како брз секс, вашето политиканство и патетика, ме ужасава мислењето дека некој треба да те влече, затоа што само си поставил предуслови за некаков напредок, без самиот напредок.
Ме нервира што направивте психодрама.
Ама највеќе од се, ме нервира дека сте правеле планови за славење и остали срања.
Ете самото тоа е потврда колку сте слепци, дека само ебани филмски ефекти ве палат.
Вие сте лош холивудски филм, фалш, празноќа, епска плиткост, вие и сите ваши лигави апологети – напиша на Фејсбук, Ивор Мицковски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.