Двајца криминални екс премиери и двајцата со длабоки врски и интереси во Бугарија, ја водат политиката со соседите и им нудат се што може да се понуди, па и повеќе од што самите бараат.
И двајцата октроирани и димна завеса за приватното преговарање на Заев, пишува политичкиот аналитичар Ивор Мицковски.

Двајца криминални екс премиери и двајцата со длабоки врски и интереси во Бугарија, ја водат политиката со соседите и им…

Posted by Ivor Mickovski on Sunday, 28 February 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.