На Каракачанов и Љубчо се придодаде и Бучко.
Јао, двајца домашни кримоси со случаи во фиоки и бугарски знаеме веќе што.
Ајде, кој е следечи, има ли некој јачи, ајде бандо амнестирани, ништо, овие Муковски и Канчевска барем мудро ќутат, напиша на Фејсбук, Ивор Мицковски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.