Лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва ќе биде гостин во вестите на Сител телевизија.

Следете го моето гостување во дневникот на Сител телевизија, вечерва во 19 часот, напиша Мицкоски на својот фејсбук профил.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.