Поради огромната заинтересираност минатиот пат, денеска, понеделник, 19 октомври, со почеток во 20 часот, лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицксоки повторно ќе одржи Facebook Live сесија, на која ќе продолжи да одговара на прашањата на граѓаните.

Периодов имаме многу актуелни теми, се надевам дека ќе ме запознаете во вистинското светло.
Се гледаме во понеделник!, напиша на Фејсбук Мицкоски.

 

ПОСТАВЕТЕ ПРАШАЊЕ ОВДЕ: http://bit.ly/LiveSoMickoski

Поради огромната заинтересираност минатиот пат, на 19.10.2020, со…

Posted by Hristijan Mickoski on Wednesday, 14 October 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.