Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО ДПМНЕ вечерва ќе биде гостин во вестите на ТВ Сител во 19 часот.

Следете ме, порача Мицкоски на фејсбук.

Вечерва гостувам во вестите на ТВ Сител во 19 часот.

Следете ме.

Posted by Hristijan Mickoski on Thursday, 14 January 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.