Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ на својот фејсбук профил го најави вечерашното гостување на телевизијата Клан.

Вечерва ќе дискутираме за сите актуелни теми и прашања во емисијата Клан, дебата со почеток во 20:30 часот на Клан телевизија.

Вечерва ќе дискутираме за сите актуелни теми и прашања во емисијата Клан, дебата со почеток во 20:30 часот на Klan Macedonia Television.
Следете.

Posted by Hristijan Mickoski on Monday, 25 May 2020

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.