Мицкоски со благодарност до граѓаните: Ова за нив е борба за спас на мафијата, за нас е борба за спас на Македонија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва се заблагодари на граѓаните на Македонија за масовната излезеност на маршот за правда. Огромна … Продолжи со читање Мицкоски со благодарност до граѓаните: Ова за нив е борба за спас на мафијата, за нас е борба за спас на Македонија