Заев знаел и кој е иноваторот и кој е купувачот со државни пари.

Не може сите луѓе на Заев да се до гуша во сомнежи за криминал, а тој да е чесен.

Погледнете го видеото. Рибата мириса од главата.

#ИднинатаЕНаша #Оставки #Одговорност

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.