Мастер планот на Заев за обезличена Македонија ќе го стопираме.
Се прашувам колку ли само силна е нашата Македонија кога ваков срам од луѓе ја воделе/водат, биле и сѐ уште се премиери.
Глава горе Македонци, најдоброто време допрва доаѓа. Заедно со народот ќе ја направиме Македонија горда повторно!.

Ова е пораката што ја испрати лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски преку својот фејсбук профил.

Мастер планот на Заев за обезличена Македонија ќе го стопираме.
Се прашувам колку ли само силна е нашата Македонија кога…

Posted by Hristijan Mickoski on Sunday, 28 February 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.