Знам дека многумина од вас се длабоко разочарани. Тоа нема да ги промени работите, но вашиот став и глас можат. Измамите се веќе познати, веќе видени и не дозволувајте тие докажани лекции да се повторат. Не трошете енергија на нешто што е докажано дека не вреди.
Не плашете се да го промените мислењето и да поддржите нешто што вреди, а Македонија вреди повеќе од сѐ друго!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Знам дека многумина од вас се длабоко разочарани. Тоа нема да ги промени работите, но вашиот став и глас можат. Измамите…

Gepostet von Hristijan Mickoski am Freitag, 3. Juli 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.