1️⃣ Ахмети: Нов мандат на Мерко за решавање на еколошките проблеми
2️⃣ Мерко: „Ма носете се и вие и УНЕСКО“ – Усеини и Мерко од ДУИ свечено ја отворија дивоградбата кај чинарот
3️⃣ Мерко: Барањата на УНЕСКО се неприфатливи, можеле да доведат до граѓанска непослушност 🧟
#ДУИнгБизнис, стои на профилот на Министерство за безживотна средина.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.