Денес со почеток од 17:30 часот ќе разговараме со Д-р Игор Николов во живо на фејсбук страната на ВМРО-ДПМНЕ. Ќе разговараме за предизвиците со кои ќе се соочи Република Македонија поради Корона Вирусот како и за превенција и заштита од вирусот – напиша потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски на Фејсбук.

Поставувајте прашања во живо на нашиот „live stream“ на фејсбук. Да се однесуваме одговорно!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.