Кандидатот за градоначалник на Кичево од ВМРО-ДПМНЕ, д-р Александар Јовановски, добива голема подршка од своите колеги во неговата кандидатура за нов прв човек на градот.

Поддршка за д-р Александар Јовановски идниот градоначалник на Кичево.
#број7 – порача д-р Игор Николов.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.