Има неколку министри и еден премиер кои без разлика дали имаат или немаат што да кажат, се потепаа од сликање секој ден на телевизија, вели Софија Куновска.

Можеби некој треба да им каже дека само гнев и пцовки предизвикуваат со секое ново појавување, советува актерката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.