Ужас, и по кревети почна да ни влегува човеков, се смее поранешната пратеничка на СДСМ и актерка, Софија Куновска, алудирајќи на вчерашната скандалознаизјава на премиерот, кој вели дека нема да дозволи „криминалци, еден суетен новинар и еден педер“ да ја урнат владата.

Добро утро!

 

Добри сте?

 

Сè беше јасно уште од времето на „жицата за алишта”, а камо ли пак од времето на „мрчат”.

Само не сфатив дали „светел” по повод последнава квалификација.

 

Ужас, и по кревети почна да ни влегува човеков 😂😂😂

 

Останува нејасно само како се чувствуваат „големите демократи” во владата, собранието и партијата по повод овие интелектуални височини made by Zeta Zeta.

 

P.S. Важно !!! Ако нема, да се воведе задолжителен здравствен преглед каде се проверува деловна способност за функционерите?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.