Петре Шилегов, кој е аутсајдер, ние или ти? Ѓубрето од Тетово се носи на Дрисла, а скопското ќе се пали???

А честиците во воздух???

Опозицијата кроела тези, а ти кроиш криминал и милиони!!!- напиша на Фејсбук, Светлана Колариќ.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.