Кој дојде на мисата на Папата Франциско во Скопје?

Политичари, јавни личности, пратеници, а меѓу нив и Мира Дизел…

Погледнете ја фотогалеријата.

извор: Инфомакс

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.