Ме интересира дали се јави @Sekerinska да лоцира фантоми гласачи во Избирачкиот список, колку беа последниот пат, пола милион, така?“, пишува на својот ФБ профил проф. д-р Тања Каракамишева – Јовановска.

„Сега молчи, а 10 години наназад ја слушаме фантоми, па фантоми.Ако сега не реагира на наводните фантоми НЕКА ЗАМОЛЧИ ЗА НАВЕК!Одамна е прочитана книга!“, пишува Каракамишева – Јовановска.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.