Аман нека го запре некој, да не зборува веќе на темава! На крај Хитлер ќе излезе самостоен национален координатор на административците.

Аман нека го запре некој, да не зборува веќе на темава! На крај Хитлер ќе излезе самостоен национален координатор на административците.

Posted by Meri Jordanovska on Thursday, 26 November 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.