На македонскиот народ треба да му се врати достоинството! Ние Македонците треба да се чувствуваме како граѓани од прв ред, да бидеме горди што сме Македонци!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова
https://www.facebook.com/watch/?v=744064093027015

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.