Излажа за Смилковско
Излажа за коалицијата со ДУИ
Излажа дека ќе го штити Гоце Делчев
Излажа за студентскиот град
Излажа за 600 километри автопати
Излажа за бројчаникот
Излажа за датумот за ЕУ

ИЗЛАЖА ЗА СЀ!

Македонија не заборава!, пишува меѓудругото покрај видеото носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ 3 Игор Јанушев.

Лагите на Зоран Заев еп.2

❎Излажа за Смилковско❎Излажа за коалицијата со ДУИ❎Излажа дека ќе го штити Гоце Делчев ❎Излажа за студентскиот град❎Излажа за 600 километри автопати❎Излажа за бројчаникот❎Излажа за датумот за ЕУ❎ИЗЛАЖА ЗА СЀ!Македонија не заборава!

Gepostet von Igor Janushev am Mittwoch, 1. Juli 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.