Катастрофалниот резултат што СДСМ го доживеа по првиот круг од овие локални избори предзвика реакции на социјалните мрежи

Сега можеби малку им текнува каква криминална катастрофа беа – напиша Ивор Мицкоски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.