Им ветил отпис на долг доколку гласаат за СДСМ: Штипјанец фатен во поткуп и со стотина лични карти

Од страна на Отсекот за економски криминал при Секторот за внатрешни работи Штип во текот на вчерашниот ден беа преземени … Продолжи со читање Им ветил отпис на долг доколку гласаат за СДСМ: Штипјанец фатен во поткуп и со стотина лични карти