Го кажа истото што и министерот пред два дена. Ќе ја чекал истрагата.
Не сум чул некаде во светов да се спроведува темелна истрага дали некој има морал или не. Впрочем, таа истрага и кај нас заврши пред два дена, денешново е само потврда.
И се уште го нема да се појави пред камера, пред микрофон и пред прашањата на јавноста. Јак лидер, коментира Богдан Илиевски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.