Твоето дишење е важно и значајно ко ланскиот снег. Она што е поважно е следното: ако земал провизија, тоа е од истата фирма со која и ти ден денес го правиш автопатот. И за која земаш нов кредит од 180 миљони евра. Лопужино една!- напиша на својот Фејсбук профил, Богдан Илиевски

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.