А ова дека Албанците „пет пари не вредат“ нели спаѓа во 2 часа и 17 минути во кафаната? Како за ова е сериозен и мислел на ДУИ (жимиашимоф), а за шуто-рогатото мамоебение „бил долго во кафана“?

Чисто да скренам пажња на бедното вадење за навредите, спинувајќи со божемската караница со коалициониот со кој си делат се’ (и во моментов)- напиша на Фејсбук, Богдан Илиевски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.