Игор Дурловски го напушта Собранието: Останувам доследен на моите поддржувачи и нивниот глас

Пратеникот на “Коалицијата за Обнова на Македонија“ и носител во изборната единица 5, Игор Дурловски, вечерва соопшти дека го напушта … Продолжи со читање Игор Дурловски го напушта Собранието: Останувам доследен на моите поддржувачи и нивниот глас