Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва гостува во емисијата „Клик плус“ на ТВ 21.

Следете го во живо моето гостување на ТВ 21 вечерва во 21:30 часот во емисијата Click Plus, напиша Мицкоски на својот фејсбук профил.

Следете го во живо моето гостување на ТВ 21 вечерва во 21:30 часот во емисијата Click Plus.

Posted by Hristijan Mickoski on Thursday, 4 June 2020

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.