Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва во 19 часот ќе гостува во Дневникот на Сител ТВ.

Вечерва во 19 часот гостувам во вестите на Сител телевизија. Следете ме – објави Мицкоски на својата Фејсбук страница Мицкоски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.