Подобро Заев ќе поминеше на овие избори ако не ги плаќаше дебело некои апологети и полтрони како тој Ненад Јовановиќ и нему сличните, напиша на Фејсбук, поранешниот министер за финансии, Џевдет Хајредини

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.