Го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти: Објавен разговорот на Заев со лажната Грета

Руските комичари Вован и Лексус денеска го објавија разговорот кој тогашниот премиер Зоран Заев го имал со „активистката против климатските … Продолжи со читање Го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти: Објавен разговорот на Заев со лажната Грета