Ама затоа може попис и одење по дома?! Имате 1 (еден) мртов секои 40 минути.

Оставка‼️ Вие сте лудаци, реагира преку својата Фејсбук страница меѓународниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Владимир Ѓорчев.

Ама затоа може попис и одење по дома?!
Имате 1 (еден) мртов секои 40 минути.
Оставка‼️ Вие сте лудаци. 👇👇👇

Posted by Владимир Ѓорчев (Влатко Ѓорчев) on Friday, 26 March 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.