Новинарот Бранко Героски на Фејсбук се шегува дека за СДСМ сега не е приоритет короната и справуваето со големиот број заразени туку легализацијата на џоинотот

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.