Сите наводи во планот на Љубчо се прифатливи, вели Тричко. Одлепуење до даска!, напиша на Фејсбук, новинарот Бранко Героски

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.