Апологети не може да ги спасувате и Заев и Катица. Ова на Фејсбук го напиша новинарот Бранко Героски за Рекет.

– Не може да ги спасите Заев и Катица плус Боки и компанијата. Бирајте, Или Зоки или Катица, напиша тој.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.