Венко Филипче, време ти е за конечна одговорност…
Потпиши си ја вечерва оставката и извини му се на овој напатен народ за секоја жртва… 😡😡😡
Господ нека помогне во Тетово 🙏🙏🙏 – коментира портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.